Наближаються новорічні свята, і багато людей заздалегідь продумують найважливіші моменти свята - такі, як вибір місця для святкування, стіл, і, звичайно ж, Новорічна Ялинка. Українські Новини зробили лайфхак про те, як правильно вибирати і доглядати за ялинкою для того, щоб вона стояла і була свіжою якомога довше.
При виборі ялинки на Новий Рік люди часто забувають найпростіші речі, особливо, якщо підготовка до свята проходить в стресовому режимі і в останній момент.
Читати ще У новорічну ніч пийте «одну дозу» алкоголю на годину
Перше, що потрібно зробити - виміряти висоту стелі. Навіть якщо вибране на око дерево не упреться верхівкою в стелю, існує можливість, що ялинка буде недостатньо високою, через що вона буде виглядати непривабливо.
Також важливо перевірити, наскільки свіжим є дерево. Тут все дуже просто - свіже дерево гнеться, а не ламається, а його голки виділяють сік і смолу. Ще один індикатор - колір зрізу ствола. Темний колір означає, що стояти дереву залишилося недовго.
Щоб зберегти дерево свіжим і не викинути його через кілька тижнів, потрібно знати кілька моментів про догляд за ялинкою.
В першу чергу - ніколи не можна встановлювати дерево занадто близько до обігрівача або батареї, які здатні висушити ялинку, а то й підпалити її в результаті нещасного випадку.
Існує багато рецептів розчину для "підживлення" ялинки, щоб вона залишалася свіжою, зеленою і продовжувала поширювати в домі приємний новорічний запах. Найчастіше воду розбавляють з добривом для кімнатних квітів, цукром, чайною ложкою гліцерину або таблеткою аспірину.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами