Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я.
"Не куріть. Нікотин погано впливає на стінки судин, що збільшує ймовірність негативного впливу холоду. Рухайте руками, пальцями ніг. Це посилить кровообіг. Водночас, уникайте перевтоми: коли ви втомлені, то втрачаєте тепло швидше. Кожні півгодини-годину обов’язково заходьте у тепле приміщення, якщо ви довго перебуваєте на вулиці. Не торкайтесь металу. Ви ризикуєте обморозити шкіру у місці контакту", - зазначили в прес-службі МОЗу.
Читайте ще: Ночують та отримують обід. Із морозами у Чернівецькій нічліжці підопічних стало більше
При цьому у міністерстві порадили використовувати водонепроникні рукавички при роботі з бензином при мінусовій температурі, оскільки потрапляння бензину на шкіру може спровокувати обмороження. У той же час слід дотримуватись багатошаровості одягу, носити нетісне взуття, рукавички, шапку, шарф, піднімати комір, які захищають відкриті ділянки шкіри від холоду.
Крім того, в МОЗ не радять носити важкого, оскільки воно може перетиснути судини, що також загрожує обмороженням. У той же час не слід виходити з дому голодними, а у разі замерзання слід з'їсти щось і пити достатньо рідини.
Вам буде цікаво: Як правильно користуватись гаджетом у мороз
Також у відомстві порадили стежити за прогнозом погоди і уникати подорожей на далекі відстані.
Разом з тим, не слід вживати алкоголь, оскільки відчуття тепла від алкоголю оманливе, а тіло швидко втрачає тепло після вживання алкоголю.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами