Як повідомила Медіа агентству АСС речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко, у понеділок, 26 лютого, прокурори Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону скерували стосовно заступника генерального директора Чернівецької обласної лікарні швидкої медичної допомоги й водночас голови військово-лікарської комісії цього медичного закладу обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.
Запобіжний захід судом не змінювався.
Отримуйте новини в Telegram
Своєю чергою генеральний директор медичного закладу Олександр Грушко повідомив журналістам МА АСС, що його заступник, про якого йдеться, зараз виконує свої посадові обов'язки, проте він більше не є головою ВЛК цього медичного закладу. Раніше відповідно до рішення суду він був відсторонений від роботи на кілька місяців, проте знову приступив до роботи, адже інших рішень суду чи приписів прокуратури не надходило, зазначив Олександр Грушко.
Нагадаймо, що медику зараз інкримінують ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом). Cанкція цієї статті передбачає до 5 років позбавлення волі.
Початково йому повідомляли про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, яка передбачала від 5 до 10 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.
Нагадаймо, у листопаді ми повідомляли, що Служба безпеки України викрила у Чернівцях заступника генерального директора обласної лікарні швидкої медичної допомоги й водночас голови військово-лікарської комісії цього медичного закладу ймовірно на вимаганні неправомірної вигоди від військового.
- До посадовця нібито звернувся військовослужбовець ЗСУ за консультацією щодо переліку необхідних документів для призначення групи інвалідності після отриманого в зоні бойових дій поранення. Чиновник проконсультував чоловіка не лише щодо всіх необхідних процедур і довідок, а також і щодо суми, необхідної для позитивного рішення МСЕК. Ціна питання становила 500 доларів США, повідомляла СБ України у Чернівецькій області.
- Правоохоронці повідомляли, що затримали зловмисника «на гарячому» під час отримання хабаря просто у власному робочому кабінеті.
- 23 листопада Медіа агентству АСС у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону повідомили, що підозрюваний вийшов під заставу розміром більш як 120 тисяч гривень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами