Як розповів у коментарі Медіа агентству АСС завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Юрій Падурару, захворюваність дійсно висока, проте «критичною» або «небезпечною» ситуацію назвати не можна.
Локальний карантин (посилення протиепідемічних заходів) в областях чи окремих населених пунктах запроваджується за рішенням обласної комісії ТЕБ і НС. За словами Юрія Падурару, на Буковині проводити таке засідання поки підстав немає:
«Щоб збирати комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, поріг захворюваності має перевищувати 100% протягом періоду понад 2 тижні у двох та більше районах області. У нас він становить 49%, тому поки потреби в засіданні немає».
Наші новини є у Facebook
Ймовірно, захворюваність зростатиме ще два-три тижні, а потім піде на спад, каже фахівець. Сьогодні ж на карантин закривають лише окремі навчальні заклади за умови, що там кількість хворих становить понад 20% від загальної кількості учнів.
Станом на 14 лютого на Буковині на дистанційному навчанні перебувають 43 школи, з них 7 – у Чернівцях.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами