На 120 пропозицій роботи працедавці пропонують оплату понад 10 тисяч. Найбільшу заробітну плату роботодавці пропонують на 4 вакансії, пише ІнформАгентство АСС.
«Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях, які з початку року подали до служби зайнятості роботодавці, склав 7549 грн, в той час як у минулому році цей показник складав 6260 грн», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
На зарплату 27 тисяч гривень роботодавці шукають водія автотранспортних засобів із категорією С та знаннями будови і правил експлуатації транспортних засобів для перевезення вантажу; тракториста, який має знання та навички експлуатації трактора, знайомий із системою технічного обслуговування машино-тракторного парку, може усунути ознаки основних несправностей. Таку ж оплату праці пропонують трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва для збору буряка та машиністу екскаватора одноковшового для виконання сільськогосподарських робіт.
20 тисяч грн пропонують на 4 вакансії, зокрема, керівнику регіонального структурного підрозділу, який має досвід роботи в сфері кредитування, вміє організувати роботу та укомплектувати команду. Двом трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва із посвідченням тракториста-машиніста категорії А2, для виконання сільськогосподарських робіт з можливістю ремонту техніки, а також електрозварнику ручного зварювання.
На 19 тисяч грн шукають майстра цеху, на 18 тисяч грн - завідувача аптеки, на 15 тисяч грн - слюсаря-інструментальника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія автотранспортних засобів, економіста, електрогазозварника.
Отримуйте новини в Telegram
Від 12 до 14 тисяч грн пропонують слюсарю з механоскладальних робіт, слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування, агенту торговельному, електрогазозварнику, електромеханіку з ліфтів, обвалювальнику м'яса, монтеру із захисту підземних трубопроводів від корозії, майстру з ремонту, машиністу екскаватора, машиністу автогрейдера, провізору, столяру, верстатникам деревообробних верстатів та машиністу крана.
Читайте також: На Буковині виявили понад дві сотні неофіційних працівників
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами