Жінка та війна. Виставку світлин дружин та матерів загиблих і демобілізованих атовців, волонтерок та переселенок, презентували у Чернівцях. За кожною, із понад 30 світлин – окрема історія жінки під час та після війни на Сході.
Юлія Прокопчук, дружина учасника АТО: У моє життя війна принесла стан постійного неспокою і напруги.
Вони розповідають, як війна змінила їхнє життя і як переживають втрату чоловіків та синів. У кожної жінки – дружини чи матері демобілізованого або загиблого бійця АТО, волонтерки та переселенки – своя історія, пов’язана із війною на Сході.
Юлія Прокопчук, дружина учасника АТО: Дуже часто війна асоціюється з подвигом чоловіка. Проте за чоловіком стоїть жінка. Жінка-мати ,яка виховала сина, дружина. Війна – гартує, чоловіків та жінок, ми всі проходимо випробування на міцність війною.
Більше тридцяти світлин із такими героїнями та їхні розповіді протягом місяця збирала чернівецька волонтерка – Антоніна Волощук. Експозицію відкрили в чернівецькій ратуші.
Антоніна Волощук, організаторка виставки «Жінка та війна»: Не просто жінок, а сильних жінок, у дім яких прийшла війна, але вони не опустили руки. Вони пішли далі, вони допомагають армії, вони втратили найдорожче, але змогли встати – і піти.
Володимир Дорош, волонтер: це ті люди, які створили тил, які віддали найдорожче – життя своїх рідних та близьких та зупинили російського агресора.
Найголовніше, кажуть організатори – показати, що відчувають жінки під час війни, і не забувати й про їхній внесок. Поки - проект регіональний, та він вже розвивається: поруч із виставкою запрацював сайт «Жінка та війна», де опубліковано усі історії.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами