Про це Інформаційному агентству АСС розповіли Олександр Поліщук, доцент, керівник медико-психологічного центру Буковинського державного медичного університету, та Оксана Пендерецька, психолог-консультант медико-психологічного центру.
«Ми стали свідками й учасниками кризи світового масштабу в усіх сферах життєдіяльності людства. Карантинні заходи, протиепідемічні та особливі санітарно-гігієнічні правила, тривога за власне здоров’я і життя близьких людей, закриті кордони, втрата мобільності, зміна формату праці та навчання, неможливість проводити дозвілля та спілкуватися у звичних формах, - все це створює несприятливе соціально-психологічне тло, яке є постійним джерелом стресу для кожного із нас», - йдеться у повідомленні.
Психологи кажуть, що сьогодні, коли обмеження стали вже звичними для нас, ми схильні недооцінювати рівень цього «фонового» стресу та силу його впливу на нас. Проте, в існуючих кризових умовах, дуже важливо подбати про психологічне благополуччя.
Читайте також: Всесвітній день доброти: чому любов і увага до інших можуть продовжити життя
Отримуйте новини в Telegram
«Пандемія обов’язково закінчиться, важливо вийти з неї без втрат, а навіть і з здобутками. Це можливо, якщо взяти на себе відповідальність за своє життя, впливати на те, на що маєш вплив, і приймати без опору те, на що впливу не маєш, спрямовувати енергію в конструктивне русло і дбати про себе як про найцінніший ресурс в навчанні, саморозвитку і житті загалом», - підсумували фахівці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами