То, може, вся справа в тому, що до його нанесення було допущено наступні помилки:
Надмірне відлущування шкіри. Так, цю процедуру дійсно слід проводити регулярно, щоб позбуватися мертвих клітин. Але ж і не слід перегинати палицю! Надто енергійне втирання скрабу, надто агресивні пілінги – усе це може призвести до пошкодження шкіри, пише ІА АСС з посиланням на bhub.com.ua.
Щодо частоти ексфоліації, то власницям сухої та чутливої шкіри слід проводити її максимум раз на тиждень, а от власницям нормальної та комбінованої – двічі. Власницям жирної та комбінованої шкіри можна, навіть, тричі на тиждень. Зауважте: робити процедуру краще перед сном, а не безпосередньо перед макіяжем.
Видавлювання прищів. Просто забудьте про це раз і на завжди! У кращому випадку у вас буде почервоніння і набряк на обличчі, який буде доволі важко приховати. У гіршому - в рану заб'ється косметика і… інфекції вже не уникнути. До того ж, місце видавленого прища може кровоточити – тоді ваш макіяж вже ніщо не врятує…
Читайте також: Антицелюлітний крем: корисне придбання чи гроші на вітер?
Нехтування сонцезахисними засобами. Навіщо це робити, якщо вже не літо на дворі? По-перше, це ще один шар зволоження, а значить - косметика ляже рівніше. По-друге, ви захищатимете свою шкіру від передчасного старіння. Сонцезахисний крем слід наносити в останню чергу після усіх інших доглядових продуктів. Дайте йому проникнути в шкіру і через кілька хвилин починайте наносити макіяж.
Нехтування текстурами декоративної косметики. Спочатку слід наносити рідкі засоби, потім кремові, а вже слід за ними – пудрові. Не наносіть на стійкі тональні засоби продукти типу «масло у воді» (наприклад, консилер або рум'яна на водній основі). Поверх водостійких засобів можна наносити лише кремові або ж пудрові текстури.
Користуватися протермінованою чи зіпсованою косметикою. Тут без коментарів. І не забувайте правильно зберігати свої улюблені засоби!
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами