Особливо змінилася термінологія з приходом пандемії, адже всі ми геть під іншим кутом подивились на фешн-індустрію. Про це пише агентство новин АСС з посиланням на elle.ua.
Апсайклінг. Це переробка старих речей на новий лад. Для прикладу: це реставрація старих меблів, перешивання одягу тощо.
Аутентифікація, або перевірка на справжність. Для того, щоб покупець був впевнений у придбанні оригінальних речей, він може звернутися у спеціалізовані маркетплейси. Одна з головних їх задач – перевіряти річ на предмет підробки. Тож, наприклад, якщо ви сумніваєтесь: торбинка Шанель оригінальна чи ні – звертайтесь у маркетплейси до автентифікатора.
Entrupy. Це назва першого у світі пристрою, що за допомогою технологій перевіряє оригінальність речей. Його достовірність складає 99,1%.
Вінтаж. Сьогодні цей термін дещо видозмінився. Якщо раніше цим поняттям відображався виключно вік, то тепер – мова йде про дух часу: мінімалізм 90-х, диско 80-х тощо.
Секонд-хенд – це продаж речей, які вже були у вжитку. Такі речі сортують на три категорії: від речей відомих брендів у гарному стані, до речей, які вже не придатні до використання.
Люкс. Цим терміном позначаються речі, що є цінними незалежно від часу. Сюди ж варто віднести лімітовані колекції.
Отримуйте новини в Telegram
Преміум. Ні це не теж саме, що і люкс. Речі преміум сегменту цінуються за співвідношення високої якості та ціни.
Fur Free - це відмова від виробництва одягу з натурального хутра.
Ресайклінг. Нам більш звична назва – переробка. Щоб не забруднювати планету все частіше виробники вдаються до переробки різних матеріалів. Наприклад, пластику.
Ресейл. Іншими словами - перепродаж. Якщо раніше у нас асоціювався він з хаотично розкиданим одягом на прилавку, то тепер - перепродажем у сучасних маркетплейсах та лімітованістю. До ресейлу можна віднести і сток, і перепродаж власних речей, з метою розвантаження гардеробу.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами