І ви явно це помітили у соцмережах, адже там все частіше почала з’являтися тематична реклама шимерів та бронзаторів для тіла, пише ІА АСС.
Для початку зазначимо, що автозасмага теж є бронзатором. Цей косметичний продукт тримається декілька днів адже взаємодіє з верхнім шаром епідермісу. Проте його варто наносити дуже обережно (щоб не було «ефекту зебри») і використовувати для цього спеціальну рукавичку (щоб не пофарбувати долоні).
На відміну від автозасмаги, бронзери легко змиваються (вони триматимуться на шкірі до наступного миття). Але у спекотний день такий продукт може «потекти» і саме тому його бажано наносити лише на відкриті ділянки тіла.
Читайте також: Як доглядати за солом’яними аксесуарами?
Випускають бронзери, переважно, у вигляді масла, молочка, крему та спрею. Експерти кажуть, що найоптимальніший колір бронзера – на два тони темніше за ваш природній колір шкіри. На блідій шкірі виграшно будуть виглядати персикові або медові тони. Якщо ви дещо смагляві – то віддайте перевагу рожевим та золотистим тонам. Якщо ж ви володарка темної шкіри – то ваш вибір мідно-червоний та відтінок кориці.
Шимери – це загальна назва для б’юті засобів, що містять блискітки різного розміру; вони вирівнюють тон шкіри і надають їй природного сяйва. Шимери випускаються у різних формах: спрей, флюїд, лосьйон… Їх перевага полягає в тому, що такими косметичними продуктами можна користуватися щодня, адже вони ще й зволожують шкіру та захищають від ультрафіолетових променів.
Маленька порада: незалежно від того, який засіб ви оберете – попередньо проскрабуйте шкіру. Таким чином ви отримаєте більш легке та рівномірне нанесення продукту. А ще – той чи інший бронзатор варто обирати залежно від типу та стану вашої шкіри.
Читайте наші новини в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами