Часом він може почати відходити від кутикули, сколюватися на кінчиках або злазити плівкою вже через кілька днів, зіпсувавши «всю красу» і настрій. Найчастіше причини цього неподобства криються в недотриманні технології нанесення, а рідше – через індивідуальні особливості людини.
Одна з найпоширеніших причин поганого покриття – матеріали сумнівної якості. І це стосується не лише самого гель лаку, але й інших матеріалів та приладдя, що використовуються у процесі манікюру.
Зверніть увагу: навіть погане видалення кутикули пошкодить процесу: якщо нанести гель-лак на її залишки, він однозначно відшарується. Пил, ворсинки, масла, погане знежирення – все це теж може провокувати відшарування шеллаку.
На довговічність покриття впливає і те, як його наносили і, чи добре просушили. Всі шари, включаючи базу, декоративний гель-лак і топ-закріплювач, повинні бути нанесені рівним тонким шаром і просушені до повного затвердіння.
Як би це не було дивно, але самостійне зняття гель лаку теж негативно впливає на майбутній манікюр. Не маючи професійного обладнання та необхідних навиків можна пошкодити нігтьову пластину. В свою чергу це призведе до її ламкості,та стоншення. А на ослаблених нігтях лак погано закріплюватиметься і з часом даватиме тріщини та відшарування.
Нехтування рукавичками при роботі з побутовою хімією – це ще один фактор, що сприяє зменшенню тривалості «життя» вашого манікюру. Шкідливі хімічні речовини, що входять до складу побутової хімії можуть послаблювати, роз'їдати або ж, навіть, розчиняти покриття на нігтях.
Читайте також: Міфи про перманентний макіяж, у які варто перестати вірити
Джерело: bhub
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами