Для вечірки це може бути доречним, але не на кожен день. До того ж, варто лише якомусь елементу загубитися, річ одразу ж виглядає не так ефектно. Що ж робити, якщо вам подобається подібний одяг? Експерти радять віддати перевагу лаконічним варіантам, доповненим блискучими прикрасами.
Вона не прослужить довго. З часом вона почне тріскатись та втратить «товарний» вид. Якщо вже матеріал почав псуватись – варто придивитись собі щось новеньке.
Погодьтесь, навряд чи людина, яка може дозволити собі справжню дизайнерську річ їздитиме у громадському транспорті. Тому радимо не ганятися за копіями, а віддати перевагу стильним варіантам індивідуально чи фабричного виробництва.
Навіть дизайнерська річ у заношеному стані не викличе «вау-ефект». Нитки, затяжки, загублені елементи фурнітури, пом'ятий вигляд, катиші - все це вам не на користь.
Сподобалась річ, але вона не надто вдало виглядає на фігурі? Шукайте щось інше, або ж перешивайте. Одяг, який гарно «сидить» на вас завжди виглядає дорого!
Мова йде не про те, що варто відмовитись від біжутерії. Просто обирайте якісні прикраси.
Зверніть увагу на те, чи стикується малюнок на швах виробу. Якщо ні – краще не купувати, тому що це видає бажання виробника заощадити на тканині.
Імениті марки намагаються використовувати якісне мереживо з ретельно продуманим малюнком. А от в масс-маркеті не завжди можна знайти подібні варіанти.
Стилісти радять створити «базовий гардероб», який виручить у будь-якій ситуації. До речі, купуючи подібний одяг, варто робити ставку на якість, а не на кількість.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами