Завдяки їй користувачі зможуть залишати повідомлення чи дописи у хроніці померлої людини. Їх відокремлять від інших записів спеціальною часовою шкалою. Залежно від налаштування конфіденційності, друзі покійного також матимуть змогу коментувати публікації, зроблені ним за життя.
У довідковому центрі Facebook новий розділ у хроніці описують як “простір у меморіальних профілях, де друзі та родина можуть розміщувати свої історії та спогади, відзначати день народження та багато іншого”.
Ще однією функцією мережі будуть “успадковані контакти”. Це означає, що обрана людина відповідатиме за аккаунт померлого, якщо для цього встановлять пам’ятний статус. Після установки такого статусу, обраний хранитель зможе розміщувати прикріплену публікацію у профілі померлого, публікувати прощальні слова від його імені або повідомити інформацію про церемонію прощання, переглядати публікації, вирішувати, хто їх бачитиме та видаляти пам’ятні публікації.
Користувачі Facebook, яких їхні близькі призначили “контактом для успадкування облікового запису”, оповіщені про нову функцію.
Розробники Facebook вдосконалюють роботу та захист мережі. Нещодавно інженери розробили штучний інтелект Rosetta, який може розпізнавати меми. У такий спосіб можна буде ідентифікувати спам або образливий контент. Створили це для того, щоб переконатися, що мем не розпалює ворожнечу чи якимось іншим способом не порушує правила соцмережі.
Нагадаємо, Facebook посилить правила розміщення політичної реклами.
Читати ще: У Facebook запустять сервіс онлайн-знайомств.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами