22 лютого у світі відзначають Міжнародний день підтримки жертв злочинів. В цей день у 1990 році урядом Англії була опублікована «Хартія жертв злочинів». З того ж дня багато країн світу відзначають цей день, як пам'ятну дату. Вона створена, щоб звернути увагу людей на проблеми, які виникають у жертв кримінальних дій. 29 листопада 1985 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію основних принципів правосуддя для жертв злочину і зловживання владою. Багато країн прийняли закони, щоб захистити постраждалих, компенсувати матеріальні та моральні збитки, забезпечити соціальну реабілітацію. Таких програм існує більш ніж 200 у світі.
Це найбільший німецький музичний карнавал самби, під час якого проходять яскраві вистави, грає запальна музика цього танцю. З усієї країни танцюристи приїжджають, щоб взяти участь у цьому карнавалі, а туристи – подивитися на свято. Учасники карнавалу і місцеві жителі вбираються у звірів і клоунів, вибігають на вулиці, пригощають багатьма сортами вина, пива, сосисок, запеченим м'ясом, капустою. А тема карнавалу щороку різна, хоча яскраві фарби і енергійні ритми залишаються.
В Японії впевнені, що кішка нявкає так: «нян-нян-нян». А саме слово «нян», означає «два», якщо вимовляє грайливо. Тому потрійне «нян» - це три двійки, а значить 22 число 2-го місяця. Тому саме сьогодні і святкується це неофіційне свято. Виробники корму для котів та інших домашніх улюбленців пропонують всім відзначати цей день і все сильніше пропагують цю акцію.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами