Про це йдеться у даних опитування незалежного Левада-центру, пише Медіа агентство АСС з посиланням на РБК-Україна.
Наприкінці лютого 2023 року 77% підтримують «дії російських збройних сил в Україні» (рік тому - 68%), не підтримують - 17% (рік тому - 23%).
Прихильників мирних переговорів у суспільстві, як і раніше, трохи більше, ніж прихильників продовження військових дій (50% проти 43%). Проте частка прихильників продовження плавно зростала з жовтня минулого року, у міру того, як відбувався шок від оголошення мобілізації, зазначають соціологи.
Для більшості респондентів найкращими умовами укладання мирної угоди між Росією та Україною є обмін військовополоненими (85%) та негайне припинення вогню (51%). Неприпустимими умовами опитані вбачають відмову від окупації Запорізької та Херсонської областей (як неприпустиме це сприймають 67%), Луганської та Донецької областей (71%), а також вступ України до НАТО (76%).
З листопада минулого року дещо збільшилася частка респондентів, які вважають, що «спецоперація» просувається успішно. Якщо наприкінці осені 2022 року так рахували 54%, то у лютому цього року - 63%. Близько чверті (24%) вважають, що «військова операція» просувається неуспішно.
При цьому 6% респондентів вважають, що майже всіх цілей «військової операції» досягнуто, 66% - що «якихось цілей досягнуто, якихось - ні», ще 18% вважають, що «майже ніяких цілей не досягнуто».
Опитування «Левада-центру» проведено 21-28 лютого 2023 року серед 1626 осіб. Дослідження проводиться вдома у респондента шляхом особистого інтерв'ю. Статистична похибка (імовірність 0,95) не перевищує 3,4%.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами