Раніше Санчес протягом приблизно 6 місяців працював у компанії Amazon в команді розробників Alexa, повідомляє ІА АСС з посиланням на 24 канал.
«Це може допомогти людям налагодити зв'язок зі своїми кішками. Особливо, якщо у них немає можливості підтримувати постійний контакт з іншими людьми», – наголосив Санчес.
У Akvelon не мали наміру створювати додаток, аби задовольнити попит клієнтів чи ринку або просто заробляти гроші. Санчес підкреслив, що його розробка просто вписується в культуру компанії, яка заохочує творчість та вивчає нові шляхи.
Читайте також: В Австралії штучний інтелект допомагає парам, які розлучаються
Використовуючи обробку даних та машинне навчання, MeowTalk слухає звуки, які видає кішка. Після цього – пропонує «переклад» на людську мову, який варіюється від «погодуй мене» до «випускай мене на вулицю» чи «мене щось болить».
Санчес пояснив: попри те, що у котів немає «єдиної мови», кожен може розвивати свій власний «словниковий запас». Тож користувач може фактично навчити застосунок розуміти конкретну тварину.
Користувачі можуть створювати профілі для котів та закріплювати ярлики за конкретними звуками, коли їм здається, що вони знають, про що просить домашній улюбленець.
Додаток вивчить нове слово та зробить точні прогнози для цього слова наступного разу, коли його почує. Зауважимо, що MeowTalk доступний на iOS та Android.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами