Шкіра. Такі ремінці доволі капризні в експлуатації. По-перше, їх не варто надто щільно застібати (між ремінцем та шкірою повинен протискатися мізинець) та перегинати. По-друге, уникайте контакту з вологою, хімічними речовинами та тримайте подалі від обігрівальних приладів. Не рекомендується також спати з годинником на руці. Коли ж зніматимете його на ніч – залишайте просохнути у розстібнутому вигляді. Пише ІА АСС.
Наші новини є у Facebook
Штучна шкіра. Як не крути, та такі ремінці служитимуть менше за натуральні аналоги. Намагайтеся їх поменше мочити. Протерти від бруду можна миючим засобом для синтетичних тканин, а змити - ледь вологою серветкою.
Неіржавіюча сталь. Такий браслет доволі легко можна почистити сумішшю води та соди, або шампунем за допомогою старої зубної щітки. Та будьте при цьому обережні з годинниковим механізмом!
Новини ІА АСС є у Viber
Каучук та гума. Ці матеріали дуже практичні. Для їх чистки можна використовувати мильний розчин та зубну щітку. Проте їх бажано тримати подалі від інтенсивного випромінювання тепла та не варто їх одягати при температурах нижче мінус 10. І ще – не одягайте світлі ремінці з темним одягом, що може пофарбувати їх (наприклад, джинси).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами