Тому рекомендуємо їх регулярно замінювати та ретельно мити.
Натуральні губки. Звісно ж вони максимально зручні у використанні, гіпоалергенні та продезінфікувати їх проблематично. Тому висновок один – намагайтеся їх регулярно замінювати.
Рушники. Бактерії з нашого тіла плюс волога і от ми маємо розплідник мікроорганізмів. Намагайтеся після кожного використання добре просушувати рушник і не забувати частіше замінювати на чистий.
Бавовняні аксесуари. Виявляється у цьому матеріалі можуть розмножуватись спори грибків та, навіть, бактерії золотистого стафілокока. У зв’язку з цим не рекомендується тримати такі речі на відкритій площині.
Захисні штори. Саме ті, якими ми користуємось у ванній для запобігання розбризкування води. Щоб зменшити розмноження бактерій – закривайте штори щоразу після водних процедур, щоб матеріал просох. А ще їх рекомендовано замінювати раз на пів року.
Крани, змішувачі, душові лійки. Їх варто принаймні раз на тиждень ретельно мити. Ви ж не хочете, щоб увесь бруд, накип та бактерії регулярно потрапляли на вашу шкіру? Зверніть увагу: на душових насадках бактерії розвиваються значно швидше, ніж на інших деталях ванної.
Зубна щітка. Не забувайте промивати щітку і максимально позбуватися вологи після користування. А ще – регулярно замінюйте.
Станок для гоління та бритва. Їх бажано тримати у сухому місці, подалі від джерела води. Інакше – при потраплянні не завжди чистої води на поверхні бритви розмножуватимуться бактерії. А вони під час гоління можуть стати причиною подразнення.
Отримуйте новини в Telegram
Ну, і звісно ж, не забувайте регулярно мити сантехніку: ванну, раковину, душову кабіну тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами