Почнемо з вибору букету. Зверніть увагу на стан квіток: вони мають бути максимально свіжими. А ще, точно не варто обирати композиції з ліліями, фрезіями, еустомами та орхідеями – вони надто чутливі до морозу. На противагу їм непогано переносять зимові умови майже усі сорти троянд, хризантеми, темні кали, гербери, ранункулюси та ряд сортів гвоздики.
Після того, як обрано букет – переходимо до його утеплення. До речі, додатковий захист букету знадобиться, навіть, якщо на вулиці близько нуля, адже перепад температур негативно позначається на тендітних квітках (коли вони знов потрапляють у тепле середовище – можуть почорніти).
Якщо букет буде переміщуватись з машини в приміщення, то достатньо огорнути його 2-3 шарами щільного паперу (між листами паперу утвориться повітряний шар, що зберігатиме тепло).
Якщо ж квіти перебуватимуть на морозі довше, то окрім паперового кокона слід додатково огорнути букет утеплювачем (наприклад, синтепоном чи теплою хусткою). Можна використовувати також термоізоляційні пакети з фольги. Зверніть увагу: захищати від морозу слід не лише квітки, але й стебла.
Загортати коріння у мокру ганчірку чи опускати у ємність з водою.
Загортати квіткову композицію у мокре упакування.
Коли ви принесете букет у тепле приміщення – не поспішайте знімати захисне упакування. Зачекайте мінімум хвилин 10. А далі можна вже буде його позбутися. Не погано буде освіжити під теплим (не гарячим) струменем води зріз стеблів. А вже після усіх цих маніпуляцій можна і у вазу поставити.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами