Одне з найважливіших правил – ретельне миття рук. Але ми забуваємо, що обробляти треба і смартфони, який ми беремо до рук від 2600 до 5 тисяч разів щодня, пише 24 канал.
Одразу на думку спадає спирт. Але чистий спирт може пошкодити олеофобне покриття девайсу. Також не варто заливати смартфон рідиною, адже вона може потрапити в отвори та пошкодити важливі компоненти пристрою.
Смартфон без плівки
- Отож, якщо у вас смартфон без захисного скла чи плівки, тоді його потрібно протирати розчином (40% спирту + 60% води). Цю рідину спочатку наносимо на безворсову тканину, а далі нею протираємо девайс.
- Також можна зробити розчин з ізопропілового спирту та дистильованої води (у пропорції 1:1). Теж протираємо безворсовою тканиною.
- Ну і найпростіший варіант – це спеціальні серветки для гаджетів.
Читайте ще: Карантин – не для шашликів і прогулянок, - Олексій Каспрук
Смартфон із захисним покриттям
- Захисна плівка вже не така чутлива, тож можна використовувати звичайний медичний спирт. Принцип той же – наносимо на безворсову серветку і далі протираємо смартфон.
- Антибактеріальні спиртовмісні засоби - для протирання використовуємо тканину.
- Ну, і серветки для девайсів підійдуть і для захисного скла або плівки.
Перше, що спадає на думку, і що тривожить найбільше, – це вірус COVID-19. Він може жити на гладких поверхнях від кількох годин до кількох днів.
Також через смартфон можна підхопити і звичайний грип чи застуду.
На поверхні девайсу можуть опинитись і патогенні штами кишкової палички, антибіотикорезистентні стафілококи чи стрептококи тощо. А вони можуть стати збудниками кишкових та шкірних інфекцій, підвищити ризики гострого кишкового отруєння тощо.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами