Вона винайдена в 1999 році за мотивами однойменного японського мультфільму. В ньому розповідається про пригоди школярів, які змагаються за допомогою двох іграшок, що обертаються навколо своєї осі. Завдяки популярності серіалу випуск іграшки був дуже доречним. Але після третього сезону трансляція закінчилась і про Бейблейд стали забувати. Відродження сталось у 2016 році, коли на екрани з’явилось продовження історії під назвою Beyblade Burst. Діти знову зацікавились грою.
Які правила гри
Бейблейд – це кругла збірна деталь, яка крутиться навколо своєї осі та має спусковий механізм. Вона створена для бою з іншими блейдами. Оскільки для поєдинку потрібна рівна поверхня та достатньо місця, грати на звичайному столі не вийде – деталі будуть постійно падати. Виробники розробили стилізоване робоче поле – Beystadium, яке нагадує глибоку миску.
Правила гри прості: кожен учасник випускає на поле свою дзигу, яка починає рухатись самостійно. Задача виштовхнути бейблейди суперників з поля гри або зупинити інші дзиги. Якщо іграшка зупинилась самостійно це рівносильно програшу.
З яких частин складається блейд
Цікаво, що бейблейди можна прокачати. Якщо ваш персонаж не виконує потрібні функції, не обов’язково купувати новий, можна замінити слабкі деталі. Купити набір для гри можна в інтернет-магазині Panama https://panama.ua/brand/41483/.
Ігрові дзиги складаються з п’яти частин:
Аніме запатентоване в Північній Америці. Вперше вийшло на екрани в Японії, а пізніше після продажу ліцензії, вона стала транслюватись в США, Канаді та Великобританії. Англомовна версія зберегла оригінал, окрім зміни імен на англійський лад. Зараз гра користується шаленим успіхом у молоді. У 2004 році в США стався перший чемпіонат в історії бейблейду.
Читати ще: Менше пупсів - більше роботів. Як змінилися іграшки в дитсадках за 15 років
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами