Чому так відбувається і яких ще неприємностей варто остерігатися пише ІА АСС з посиланням на bhub.com.ua.
Винуватцем цього процесу є синє випромінювання екранів смартфонів, телевізорів та ноутбуків. Тому не дивно, що виробники захисних кремів вже випускають і продукцію, що вберігає як від UVA и UVB випромінювання, так і від HEV та LED (техновипромінювання).
Ну, тут все просто: спитайте себе - а коли ви останній раз дезінфікували свій гаджет? Ще у 2016 році в ході експерименту вчені з’ясували, що середньостатистичний телефон у 18 разів брудніше кнопки зливу води у громадській вбиральні!
Отож не дивуйтесь, що там, де телефон частенько торкається обличчя - з’являються прищі. Який же вихід з цієї ситуації? Користуйтеся гарнітурою, або частіше протирайте екран телефона дезінфікуючими серветками.
Отримуйте новини в Telegram
Через те, що ми регулярно опускаємо голову, переглядаючи інформацію на телефоні чи планшеті - провокуємо появу зморшок у зоні підборіддя, шиї, обвисання шкіри та появу другого підборіддя. Щоб оминути усі ці неприємні наслідки – намагайтеся тримати телефон вище підборіддя. Не зайвою буде також і гімнастика для обличчя.
Як і у попередньому пункті – виною є нахил голови. Тому експерти рекомендують тримати телефон на рівні очей на відстані близько 30 см.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами