Про це повідомили в Національній службі здоровʼя, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
«Загалом 255 пацієнток вже скористалися послугою безоплатно. З початку року 71 жінка, яка отримувала медичні послуги з лікування безпліддя за Програмою медичних гарантій, вже завагітніла», – повідомили в НСЗУ.
Як зазначили у Нацслужбі здоровʼя, лікування безпліддя у цьому році було вперше включено у Програму медичних гарантій.
Отримати послугу можуть жінки зі встановленим діагнозом «безпліддя». Наразі цю послугу надають у 15 медзакладах, які мають договір з НСЗУ за відповідним пакетом, у Києві, Львівській, Одеській, Дніпропетровській, Івано-Франківській та Рівненській областях.
Держава сплачує за один цикл штучного запліднення понад 60 тис. грн. Загалом на лікування безпліддя у бюджеті Програми медгарантій на цей рік закладено понад 1,8 млрд грн.
Повний обсяг медичної допомоги можна переглянути за посиланням.
При цьому пацієнтці чи пацієнту має бути встановлений діагноз "Жіноче безпліддя", "Чоловіче безпліддя". Лікування можливо як в амбулаторних умовах, так і на умовах стаціонару, зокрема денного – залежно від призначень лікаря. Медичний заклад гарантує конфіденційність лікування.
Як наголошують в НСЗУ, вік пацієнтки на момент початку циклу має бути не більше 40 років.
Знайти найближчий заклад, який має відповідний договір із НСЗУ за пакетом, можна, зателефонувавши в контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 або скориставшись інформаційною панеллю (дашбордом) "Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій".
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами