Чому ж домашні тренування не приносять бажаних результатів?
Вчені кажуть: для того, щоб наш організм до чогось звик, потрібен мінімум 21 день. А то і більше. Отже, можна легко порахувати, скільки має відбутися домашніх тренувань, щоб цей процес увійшов у звичку. Саме тому, по аналогії з тренуваннями у залі, слід за розкладом проводити зайняття у себе вдома. І не пропускати!
Якщо з’явилося достатньо часу на тренування – це ще не означає, що ви можете осилити все і одразу ж. Привчайте свій організм до навантажень поступово. Інакше, існує вискова вірогідність того, що у вас швидко зникне і бажання, і сили підкорювати нові власні спортивні рекорди.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо у юності ви легко могли пробігти марафон, а сьогодні ритм життя далеко не той самий – різке навантаження (як в молодості) точно не дасть бажаних результатів. Скоріш за все, вас сильно засмутить той факт, що ви вже не досягаєте тих же показників, а це, знову ж таки може відбити будь яке бажання займатися спортом.
У залі ви присвячуєте N-ну кількість часу самому тренуванню. А от вдома вас постійно відволікатимуть діти, чоловік, домашні улюбленці чи домашня робота. Спробуйте знайти окреме приміщення в оселі та домовтесь з домашніми, щоб на час тренувань вас ніхто не турбував.
Якщо ви ненавидите аеробіку – то і користі від неї ви не отримаєте. Натхнення – це теж важливий чинник у роботі над собою.
У залі ти краєм ока дивишся на інших та мимоволі починаєш тренуватися з більшим завзяттям. Або ж тебе підштовхує до нових звершень тренер. Вдома ж, коли ти тренуєшся на одинці – усього цього немає. Проте є вихід – тренуватися з партнером/подругою, чи записатися на індивідуальні тренування.
Читайте також: Як нерегулярний сон впливає на організм: дослідження науковців
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами