29 вересня-1 жовтня у Львові відбудеться наймасштабніша технологічна конференція України та Східної Європи "ІТ Арена", під час якої українці продемонструють свої найцікавіші розробки
ІТ Арена відкриває нові таланти та революційні ідеї. Окрім великої кількості найцікавіших доповідей від спікерів з таких компаній зі світовими іменами як Cambridge Analytica, 500 Startups, TechCrunch, Amazon Web Services, Airbnb, Jognoo, тощо, в рамках тех конференції на стадіоні Арена Львів відбудеться також конкурс стартапів Startup Competition та виставка технологій та укр.розробок Tech Expo. Ось кілька цікавих ідей, які будуть презентовані на події.
EIT
ЕІТ- унікальний рюкзак з цифровим LED дисплеєм, який дозволяє транслювати будь-які зображення з вашого смартфону «на ходу». Сам рюкзак, кажуть автори, дуже зручний та продуманий до деталей. А додатковий екран, який може траслювати зображення та навіть анімацію, вдосконалить як ваш зовнішній вигляд та стиль, так і замінить частково інші девайси. Окрім того, можна навіть малювати на екрані рюкзака в реальному часі. Екран обладнаний 300 пікселями, які світяться найрізноманітнішими кольорами, не мокне під дощем та не додає зайвої ваги наплечникові. Для взаємодії з рюкзаком достатньо лише завантажити безкоштовну аплікацію для смартфона IOS/Android.
Cubomania
https://www.facebook.com/cubomania.org/
Стартап Cubomania вирішив вдосконалити класичні дитячі кубики і зробити їх більш інноваційними та цифровими. В кубики вмонтували спеціальні датчики, сенсори та екрани і під’єднали до Інтернету через Wi-fi. Натомість отримали – інтерактивну забавку, з якою дитина може взаємодіяти – якщо кубик полити водою, від відкриє парасолю, якщо його поставити на сонце, йому буде спекотно. Кубики також можуть змінювати настрій та емоції. Такі кубики, за словами розробників, допомагають формувати особистість дитини, навчати її соціальним взаємовідносинам.
HelioPulse
Сонячні колектори HelioPulse від львівських розробників – спроба заохотити українців використовувати сонячну енергію в себе вдома. Вакуумні колектори – це ергономічне та розумне використання сонячної енергії для приватного будинку. Окрім того, доступні за ціною. Розробники вже встановили колектори на одному з будинків у Львові, і на його прикладі, демонструють ефективність рішення. Колектори добре працюють навіть взимку. Енергію, генеровану колекторами, можна використовувати для найрізноманітніших потреб - для системи опалення будинку, підігріву води, тощо.
Senstone
Senstone – один з найвідоміших вже українських стартапів, який зібрав 300 000 доларів на крафтфаундинговій платформі Kickstarter. Пристрій має вигляд стильного аксесуару, який можна зручно прикріпити на комірець сорочки чи використати у формі підвіски. Девайс записує голосові нотатки та транслює їх в текст. Текст можна прочитати на власному смартфоні з допомогою спеціального додатку. Senstone може замінити диктофон, блокнот, а записані думки у формі текст відрау можна або постити у соцмережах, використовувати для емейл листування, тощо.
Roxy Penguin
Roxy Penguin – додаток для смартфону для вивчення іноземних мов, який «викликає звикання», як зазначають автори. Аплікація пропонує інтерактивне вивчення найпотрібніших і цікавих вам слів та тем, нічого зайвого. Аби краще запам’ятати слова, замість нудних вправ, аплікація пропонує інтерактивні ігри. Загалом у переліку – 40 іноземних мов і їхня кількість ще збільшиться протягом найближчого часу. Вам буде цікаво та корисно, запевняють розробники аплікації.
Окрім того, на ІТ Арені можна буде послухати засновника українського стартапу, який підкорив Кремнієву Долину – Ярослава Ажнюка з PetCube.
Детальніше про учасників Startup Competition – за посиланням https://itarena.ua/call-for-startups/
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами