Запровадження карантину суттєво вплинуло на систему української освіти та змістило традиційні терміни проведення контрольних робіт і зовнішнього незалежного оцінювання. Державну підсумкову атестацію для учнів 4-х та 9-х класів взагалі скасували разом з екзаменаційним балом.
Якщо ж навчальний рік в Україні триватиме до 1 липня, чи означає це, що діти навчатимуться й у червні – за умови скасування карантину?
На це питання в онлайн-інтерв’ю порталу Українська правда відповіла т. в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
«Наголошую на тому, що після скасування карантину – якщо це відбудеться у травні місяці – важливо, щоб до закінчення навчального року вчителі змогли знайти час і продіагностувати ситуацію: як учні освоїли матеріал під час карантину? Чи вдалося їм зрозуміти вивчені теми? Це потрібно для того, щоб згодом можна було побудувати подальший план роботи з учнями», - зауважила Любомира Мандзій.
Очільниця МОН додала: попри те, що учні працюють з педагогами дистанційно, потрібен час, аби зрозуміти, чи всі школярі мали можливість достатньо опанувати матеріал. І цей час залежить від тривалості карантину та буде передбачений вчителями або у червні, або у вересні відповідно.
"Це час, який визначає школа, і виключно школа має право врегулювати цю ситуацію", - зазначила т. в.о. Міністра освіти і науки.
Наші новини є у Facebook
Т. в.о. міністра освіти і науки також звернула увагу на своєрідний розподіл зони відповідальності за учнів між учителем і батьками. У таких умовах найголовніше – об’єднати зусилля, підтримувати один одного і поважати.
«Ми розуміємо, що є частина учнів, яка не має технічної можливості здійснювати дистанційне навчання. Тому був запропонований варіант телеуроків, аби учні могли додатково опанувати матеріал. Кожний вчитель будує свій навчальний графік індивідуально», - Любомира Мандзій.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами