Про це повідомляє пресцентр Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, пише МА АСС з посиланням на Укрінформ.
На ці цілі держава виділила 114 мільйонів гривень.
«Серед найбільш популярних спеціальностей та професій — медсестринство, психологія, кухар, водій, дошкільна освіта, тракторист, медицина, кондитер», - ідеться в повідомленні.
Ваучер дає право безоплатно пройти навчання у закладах освіти чи у роботодавця за затвердженим переліком зі 124 професій та спеціальностей. Його сума не може перевищувати 30 тисяч 280 гривень.
Отримуйте новини в Telegram
Отримати ваучер можуть такі категорії громадян: особи, яким за 45 (до настання пенсії за віком); ветерани, учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи працездатного віку; люди з інвалідністю; люди, ті, хто отримали поранення внаслідок військової агресії або були у полоні.
Ваучер видається за умови, що вони мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні і не проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття упродовж останніх трьох років.
Аби отримати ваучер на навчання, потрібно обрати спеціальність, професію та місце навчання і подати заявку онлайн на сайті Державної служби зайнятості або звернутися до будь-якого центру зайнятості із заявою та документами.
Протягом 90 днів після отримання ваучера в центрі зайнятості слід укласти договір про навчання із закладом освіти.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами