Про це заявив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Артем Ситник, пише Медіа агентство АСС з посиланням на РБК-Україна.
За словами Ситника, НАЗК вже сформувало базу, до якої увійшло 1800 керівників та заступників керівників ТЦК та СП.
Зокрема, перевірка буде відбуватись за допомогою моніторингу способу життя — це первинна перевірка, яка закінчується обґрунтованим висновком, а потім органи досудового розслідування вже більш детально з’ясовують обставини корупційної схеми. Слідчі вже розпочали 102 моніторинги способу життя військкомів.
«Очевидно, що провести перевірки всіх буде важко, і тому після формування бази, ми будемо дивитись в першу чергу ті регіони, які на нашу думку мають найбільше ризиків. Перевірка триває», - додав Артем Ситник.
Отримуйте новини в Telegram
Скандал за участю одеського військкома Євгена Борисова почався після того, як його викрили на незаконному збагаченні. Йдеться про суму 188 мільйонів гривень. Зокрема, у власності чоловіка знайшли об'єкт, куплений в Іспанії, який коштує 3 мільйони 700 тисяч євро. Сам же Борисов заперечував свої незаконне збагачення, запевняючи, що ці гроші є «позиками».
Військкома звільнили по дорученню президента Володимира Зеленського. Борисову також оголосили про підозру у незаконному збагаченні на сотні мільйонів гривень та в умисному ухиленні від несення служби. Саме після цього в Україні ініціювали перевірки військкоматів.
Читайте також: у Чернівецькому обласному ТЦК та СП розкрили подробиці інциденту, коли військовослужбовці заштовхали в автівку чоловіка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами