Розслідування на основі статті The New York Times провело російське видання «Важливі історії», пише Медіа агентство АСС з посиланням на УНІАН.

Фото і відео від NYT підтверджують, що окупанти знайшли в одному з будинків Бучі дев'ятьох чоловіків. Їх допитали, а потім відвели у двір будівлі неподалік і стратили. Лише одному з цивільних вдалося вижити.

Опубліковані кадри були зняті на камеру відеоспостереження, яка розташована через дорогу від місця розстрілу. На відео і фото показані російські десантники, і особу одного з них вдалося з'ясувати журналістам з рф.

«Важливі історії» стверджують, що з великою часткою ймовірності на знімку від NYT (присутній нижче) праворуч стоїть 37-річний Чингіз Атантаєв. Це підтверджують сервіси розпізнавання осіб і біографія вояки.

Медіа агентство АСС є в Ins

Атантаєв народився в Магадані, але багато років живе в Пскові. Саме в цьому місті дислокуються 104 і 234 десантно-штурмові полки, які, за повідомленням The New York Times, причетні до різанини в Бучі.

Останній раз Атантаєв заходив на свою сторінку у «ВКонтакте» 12 квітня. Видання зв'язалося з дружиною солдата Тетяною Чеснак, але вона відмовилася давати контакти чоловіка. Статтю The New York Times жінка назвала фейком.

«Самі подивіться, солдати там гладко поголені. Ви як думаєте, вони там в такому вигляді ходили чи що? Тому, де вони взяли фотографії ці, взагалі незрозуміло», — заявила Чеснак.

Читайте також: Колишній полонений український боєць відсудив мільйон гривень у росії

Розкрито особу російського військового, причетного до страти вісьмох цивільних у Бучі