Такі рішення прийматимуть педрада та директор навчального закладу. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» сказав начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки Юрій Кононенко, пише ІА АСС з посиланням на Укрінформ.
Наші новини є у Facebook
«В основному все йде за планом, дистанційне навчання – це просто форма навчання, і це нормально в нинішніх умовах. Але у нас є заклади освіти, особливо в західній частині України, де часто оголошували надзвичайні обставини і продовжувалися канікули. І можливо, що саме там буде потреба, хоча це може бути і в інших регіонах також, продовжувати це навчання і в червні», - сказав посадовець.
За його словами, такі рішення ухвалюватимуть педагогічні ради та директори навчальних закладів, оскільки згідно з законодавством, навчальний заклад самостійно приймає рішення стосовно режиму роботи, оголошення канікул тощо.
Читайте також: В Україні випускників шкіл звільнили від ДПА, але ЗНО залишили
Юрій Кононенко також додав, що згідно з законодавством України навчальний рік повинен завершуватися не пізніше 1 липня.
«В Україні склалася така традиція, коли всі думають, що навчальний рік закінчується 25 або, в крайньому разі, 30 травня. Насправді це не так. До 1 липня завершується навчальний рік, і враховуючи ту ситуацію, яка у нас була і продовжується, все це залежить від закладу освіти. 175 днів, які є обов’язковими для навчання, вони мають бути виконаними закладами освіти. І кожен заклад освіти, кожна школа сама вирішує питання про продовження навчання», - підкреслив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами