Як зазначають у МОЗ, це сукупна підтримка з 35 країн світу та від понад 60 міжнародних і благодійних організацій, медичних закладів, іноземних та українських компаній, а також урядів різних держав, що стоять на боці української незалежності та непорушності державних кордонів.
У МОЗ наголосили, що розподіляють цю допомогу не лише на заклади охорони здоров'я свого підпорядкування, а й на комунальні та відомчі заклади, зокрема й ті, що перебувають у підпорядкуванні структур безпеки та оборони.
«Уся гуманітарна допомога розподіляється за пріоритетністю. Найперше – для закриття потреб медичних закладів, що розташовані в зоні бойових дій та поблизу них, а також ті, що займаються лікуванням поранених. Крім того, у фокусі заклади регіонів із великою кількістю внутрішньо переміщених осіб», - зауважили у відомстві.
Отримуйте новини в Telegram
За словами заступниці міністра охорони здоров'я Марії Карчевич, МОЗ налагодило співпрацю з волонтерами та благодійниками для координації взаємодії та оперативного забезпечення медичних потреб.
«МОЗ згуртувало групу репутаційних благодійних та волонтерських організацій і надало їй доступ до системи «MedData», в якій медичні заклади вказують свої потреби щодо забезпечення ліками, медичним обладнанням тощо», - сказала вона.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами