Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
«З 1 червня розпочався посилений епіднагляд за холерою. Так відбувається кожного літа, адже це сприятливий час для поширення цього захворювання. За перші два тижні з 1874 пацієнтів із гострими кишковими інфекціями на наявність холери було обстежено 545 осіб. Холерних вібріонів у обстежених виявлено не було», — запевнив Кузін.
Також, за його словами, окрім обстеження хворих, проводиться і дослідження зразків навколишнього середовища.
Так, за цей період було досліджено понад 550 проб прісної води, 47 проб морської води та 215 проб стічної води. За результатами досліджень холерних вібріонів виявлено не було.
Загалом за другий тиждень червня вдалось дослідити майже в чотири рази більше проб об’єктів довкілля, ніж тижнем раніше.
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
Холерний вібріон може тривалий час зберігати життєдіяльність: у воді та харчових продуктах за кімнатної температури — протягом 2-5 днів, на поверхні плодів і овочів в умовах сонячного освітлення — впродовж восьми годин, за низьких температур та у морській воді — понад два тижні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами