В Україні розроблять тест-систему, яка дозволить визначати з одного зразка на що хвора людина: грип, парагрип чи COVID-19. Міністерство охорони здоров'я вже направило вченим замовлення на ці тести.
Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24», пише ІА АСС з посиланням на РБК-Україна.
«Ми тісно співпрацюємо з Інститутом молекулярної біології, і ми з ними сиділи за круглим столом і дійшли до того рішення, що сьогодні тест-систем, які діагностують коронавірусну хворобу величезна кількість. У той же час нам потрібно готуватися до сезону, коли до COVID-19 приєднається грип, парагрип та інші 200 грипоподібних захворювань», - сказав він.
За словами Ляшка, вчені пообіцяли зробити тест-систему, яка буде визначати різні види вірусів.
«Наші академіки сказали, що вони зроблять тест-систему, яка дозволить нам з одного зразка проявляти чітко - це буде на 5-6 плашок панелей і чітко буде показувати чи це грип, парагрип чи коронавірусна хвороба», - зазначив він.
За його словами, таке замовлення від Міністерства охорони здоров'я до академікам вже надійшов.
Нагадаємо, що за найоптимістичнішими прогнозами, вакцина проти COVID-19 для масового використання з'явиться в Україні в березні наступного року.
Читайте наші новини в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
А ще краще тисячі хворих, аби виключити можливість похибки. Отриманий "чистий" вірус сфотографувати на електронний мікроскоп. Порівняти отримані фото та зробити висновок, що зафіксовані об'єкти нові та схожі між собою. Повторюся, це прості дії для вірусологів, але чомусь цього не зробили.
Тим більше не доведено, що сарсков2 є збудником так званого "ковід19", для чого треба перевірити виконання певних критеріїв (постулатів).
Далі роблю висновок, що невідомо, що є зразком (праймером) в плртестах. Тобто із чим порівнюються фрагменти, знайдені в мазках з носоглотки. Оскільки, як зазначено вище, вірус не виділено.
Але нехай праймер складається із геному сарсков2. Нехай в процесі полімерізації виконується, як це потрібно, 3540 дублювань досліджуваного фрагменту (а не 20 чи 50, що дуже спотворить підсумковий результат). Нехай плртести не мають жодної похибки і є дуже специфічними (що не відповідає дійсності). Нехай усім без виключення померлим "від сарсков2" зробили цей тест (насправді, до 2025% померлих тест не ро***ть). Припустимо навіть, що ніхто нічого не фальсифікує (тут no comments).
Що матимемо на сьогодні?
847894 особи, що померли за 9 місяців, маючи в собі сарсков2. Не ВІД нього, а З ним. Бо плртест встановлює факт наявності в організмі вірусу, але не встановлює факт того, що він є збудником хвороби, яка призвела до смерті.
Уявімо, що усім померлим робили б плртест на герпес. У 90% він був би позитивним, бо вірус герпесу живе майже в кожному з нас. Чи це означає, що він є причиною 90% смертей? В жодному випадку НІ.
Робимо висновки з "новим коронавірусом"