Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» сказав речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
«Загроза з боку білорусі ніколи не спадала. Але для того, щоб з території цієї країни знову розвинути наступ, потрібно створити потужне наступальне угруповання. Ми це вже бачили в перші тижні повномасштабного російського вторгнення. Саме через недружні дії білоруської республіки росія так швидко опинилася на околицях Києва. Але тоді було створено дуже потужне угрупування. Зараз такого угруповання ми не бачимо», - зазначив Мотузяник.
«Така російська тактика станом на сьогодні – основний удар Луганщина, Донеччина, решта – постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони примушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо: щойно ми звідти заберемо підрозділи, вони (загарбники - ред.) можуть здійснити повторний наступ. У найближчій перспективі ми цього не бачимо, проте ми вимушені укріплювати цей напрямок», - наголосив Мотузяник.
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
За його словами, на сьогодні білоруська армія налічує понад 60 тисяч осіб і буде збільшена майже на 20 тис. у зв’язку зі створенням південного оперативного командування. На кордоні з Україною у Брестській та Гомельській областях зараз перебуває до 7 батальйонів - це близько 3,5-4 тис. солдатів. Водночас у низці населених пунктів розквартировані російські війська.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами