У Південній Африці найжорсткіша посуха в історії. Дощів у регіоні не було вже декілька місяців, повідомляє 24 канал.
Через аномальну спеку у національному парку Мана-Пулс тварини вмирають від браку води. В одному з найбільших природних парків Південної Африки залишилось лише 5% водних ресурсів.
Менеджер національного парку Мунараджі Дзоро зазначив, що проблема стає дуже серйозною, рівень води у більшості водойм сильно знизився. Аби дістатись до води, що лишилась, тваринам треба пройти через багнюку. Вона настільки густа, що вибратись з неї можуть не всі.
Аби тварини не вмирали від голоду, працівники парку підкидають їм сіна. Та цього недостатньо аби прогодувати десятки тисяч диких жителів парку. Тож тварини у пошуках їжі заходять до людей.
Читайте також: Надзвичайний екологічний та кліматичний стан оголосили у Франції
У зоні ризику не лише тварини, але й люди. Через аномальну посуху 11 мільйонів жителів Південної Африки під загрозою голодування. Урожаю немає вже декілька місяців. Влада Зімбабве просить харчів у сусідніх держав.
Головна причина природного лиха – зміни клімату. А цьому зарадити може світова спільнота. До прикладу, Національний парк повинен фінансуватись міжнародними організаціями набагато більше, ніж зараз. І поки люди моляться на дощ, метеорологи прогнозують, що опади можливі лише наступного місяця.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами