Про це сказав міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
«Абсолютно можливо встановити обмеження на використання цієї зброї, щоб гарантувати, щоб вона жодним чином не сприяла ескалації», - сказав глава британського зовнішньополітичного відомства.
Він наголосив, що Британія довіряє українським партнерам, які дотримують слова і не використовують надану їм зброю так, як того не бажають партнери, що її передають. Надана ЗСУ зброя служить «обороні України», підкреслив британський міністр.
Отримуйте новини в Telegram
Однак, як він зауважив, якщо Німеччина не бажає передавати Україні свої ракети напряму, Лондон готовий використати «кільцевий обмін» - передати Києву більше ракет Storm Shadow і натомість отримати від ФРН ракети Taurus.
Канцлер ФРН Олаф Шольц попри дедалі більший тиск виступає проти передачі Україні далекобійних ракет Taurus. Він пояснив це побоюванням, що Німеччина виявиться втягнутою у пряму конфронтацію з Росією.
Схему «кільцевих обмінів» на початку повномасштабної війни Росії проти України запровадила Німеччина, щоби спонукати союзників, які мали радянські зразки зброї, передати їх Україні в обмін на більш сучасні з ФРН.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами