Раніше російські винищувачі МіГ відпрацьовували зліт та посадку, тренувальні польоти передовсім. Також були півторагодинні тривоги — це час, за який МіГ-31 відпрацьовує пальне (тобто літає поки не витратить все) і повертається на базу, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Громадське.
«Ми десь з пів року і більше бачили тривоги по півтори години. Зараз ворог вдався до інших завдань. Це відпрацювання дозаправки у повітрі. Час перебування МіГа зростає удвічі. Зараз протяжність тривог зараз більше ніж 2,5 години», — сказав Ігнат.
Він додав, що МіГ-31 є різні модифікації. Так, наприклад, МіГ-31БМ не може нести ракети «Кинджал». Такі літаки розташовані у Криму, у Бельбеку зокрема. росіяни використовують їх для інших засобів повітряного нападу.
А, наприклад, МіГ-31К безумовно несе загрозу: «Особливо коли є інформація, що на борту є "Кинджал". Скільки по часу? Якщо 1,5 години — це штатне відпрацювання пального, то з дозаправкою ще годину-півтори можна додавати».
Ігнат наголосив, окрім зльотів МіГів і їх перебування у повітряному просторі, Повітряні сили також попереджають щодо загрози балістики тощо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами