Антарктичних пінгвінів, за словами біологів, також називають «чінстрапами» чи «бороданями» через тонку чорну смужку на білому підборідді. Вони вважаються наймасовішим видом в Антарктиці, їх там близько 7,5 млн пар, повідомляють в Національному антарктичному науковому центрі.
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на УП.
За словами полярників, шлюбний сезон у цих птахів зазвичай починається в жовтні-листопаді. Зазвичай вони відкладають вони по 2 яйця, рідше – 1 чи 3. Трохи більше ніж за місяць вилуплюються пінгвінята. Спершу вони вкриті світло-сірим пухом, який з часом темніє на голові, крилах та спині.
Медіа агентство АСС є в Instagram
У висиджуванні яєць та опіці за дітьми беруть участь обидва партнери по черзі, додають науковці.
«На нашому острові Галіндез антарктичні пінгвіни здебільшого гостюють, але рідко. А от на Буті, який на 20 км північніше, гніздує їхня невеличка колонія.
Саме тут одночасно гніздують усі 3 види пінгвінів роду Pygoscelis, що зустрічаються в нашому районі: субантарктичні, антарктичні та Аделі», – йдеться у дописі.
Біологи наголошують: зустрічали сусідство трьох видів і на інших островах, але ця «подія» трапляється як виняток. А отак, щоб всі разом щороку гніздували поруч й успішно виводили пташенят – лише на Буті.
«Відео з пташенятами зробив біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко під час роботи на острові Бут, що розташований в районі «Вернадського». Цього року там народилося вже 15 чінстрапенят», – завершують науковці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами