Керівник найбільшої фракції в міській раді пройшовся по основним конфліктним темам між «Рідним містом» та мером
Найперше Василь Продан назвав досягненням депутатів введення двомісячного мораторію на підвищення тарифів у громадському транспорті у Чернівцях.
Потім вкотре висловився проти кредиту ЄБРР на придбання нових тролейбусів. Мовляв, за такі кошти місто може не лише придбати тролейбуси, щоправда, вживані, а звести дитячі садки, футбольні поля і ремонтувати дороги. Так само не підтримує «Рідне місто» кредит НЕФКО на модернізацію системи тепломережі:
«В нас невикористаними з минулого року майже 240 мільйонів гривень. Давайте за 15 мільйонів гривень побудуємо дві котельні і за ці гроші знизимо тариф цим людям удвічі», - сказав Василь Продан.
Розповів журналістам Василь Продан і про докази невинуватості Ростислава Білика:
«Слідство прийшло до висновку та має докази невинуватості Ростислава Білика у цій справі, головний момент там є по грошах. Був проведений біо-хімічний аналіз. Ніяких слідів біологічних Білика не існує. Головне, що він передавав гроші не існує.»
І окрема дискусія на прес-конференції депутата розгорнулась із журналістом Петром Кобевком щодо перейменування парку «Жовтневий»:
Є парк «Жовтневий». Є петиція, є люди, котрі хочуть перейменування і депутати підтримали. Що тут поганого? Петро Кобевко: А що тут доброго? В чому суть реформації? Вона пов’язана із кров’ю та сльозами і називати так парк розваг? Могли б назвати вулицю Комарова, яка тягнеться до реформаторської церкви, можна було б її так перейменувати. А ви так назвали розважальний парк. Для чого ви створили конфлікт.
Читати ще: Парк Реформації, Грубера чи Озерний — чернівчани засипали петиціями сайт міськради (ВІДЕО)
Відтак, Василь Продан повідомив, що зрештою депутати можуть змінити своє рішення, якщо до них звернуться городяни з іншою пропозицією назви парку, або схожа петиція набере достатню кількість голосів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами