Русіна Бурлака - єдина жінка, яка сьогодні, 20 серпня, стрибала з парашутом разом зі своїми колегами-десантниками на аеродромі в Лужанах. Русіна розповідає, що під час польоту вона по-справжньому відчуває, що таке свобода. Рекомендує хоча б раз у житті спробувати стрибнути кожному.
«Сьогодні це третій мій стрибок, руки досі тремтять. Я дуже пишаюся, що я наважилася на це. Поборола свій страх, підготувалася та стрибнула з парашутом», - зазначає вона.
Читати ще: Дві сотні стрибків за день. У Лужанах тренуються десантники (ФОТОФАКТ)
Дівчина зізналася журналістам Інформаційного агентства АСС, що найбільше вона хвилюється перед стрибком з вертольота. А найлегше з усього для неї — приземлення.
«Кожен раз, коли я заходила у гвинтокрил, я повторювала всі правила та інструкції. Я розуміла, що від моїх знань залежить моє здоров’я», - зазначила Русіна Бурлака.
Русіна Бурлака
Ярославу Шишку лише 18 років, про політ з парашутом мріяв ще з дитинства. Хотів брати приклад з хрещеного батька, який служив у ПДВ. Перед стрибком головне налаштувати себе на спокій, зазначив солдат.
«Я служу вже третій місяць в місті Чернівці, але родом з Львівської області. Сьогодні у мене був четвертий стрибок. Найскладніше з усього процесу - це вільне падіння, коли ще не відкрився купол. І саме в той момент адреналін переповнює все тіло», - зазначив солдат.
Читати також: Чернівецькі десантники сьогодні відкрили двері своєї частини
Русіна і Ярослав разом з ще двома сотнями десантників цими серпневими днями беруть участь у навчально-тренувальних стрибках десантників. Тренуються військові для того, щоб вже у вересні контрактники могли поїхати захищати країну в зону ООС, розповідає заступник командира частини, підполковник Вадим Слюсарчук.
«З 16 по 20 серпня проходять навчально-тренувальні стрибки десантників. Вже другий рік ми збираємось в Лужанах. Сьогодні ми запросили людей, які зацікавлені у службі, але поки вагаються. Весь особовий склад військової частини здійснює стрибки з парашутом», - зазначає підполковник.
Вадим Слюсарчук
Перед стрибком десантники повинні пройти теоретичну перевірку, скласти парашути, одягнути спеціальне екіпірування, яке важить приблизно 10 кілограмів. Тільки після цього вони стають в колони та чекають своєї черги. На борту вертольота спорядження десантників перевіряє командир роти, якщо все добре, то вони готуються до стрибка.
«Ще до початку тренувань військові повинні пройти навчально-практичну підготовку. І знати її вони повинні ідеально. Також ми готуємо бійців морально різними тренінгами», - зауважує підполковник Вадим Слюсарчук.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами