Колишній фармацевт знає, як убезпечитися від грипу без пігулок
Петро Шалайко усе життя створював ліки. Тому пам`ятає, що півстоліття тому 60% аптечних препаратів виготовлялися на рослинній основі. Нині більшість ліків це - хімія.
- Таблетка лікує симптом, а не хворобу. Хворобу можна вилікувати травами, у які Бог заклав усе найкорисніше. Жодному вченому ще не вдалося створити такої пігулки, в яку би входило стільки корисних інгредієнтів, - каже Петро Степанович. - Люди так «наїлися» хімії, що організм не витримує. Синтезовані ліки для хворого завжди є чужорідним антигеном і викликають цілу низку природних захисних реакцій: призводять до ще більшого навантаження на організм.
Усі ліки, які створює, Петро Степанович перевіряє на собі. І лише після цього радить іншим. Тож має власний перевірений рецепт захисту від грипу та ГРВІ.
- Восени та взимку добре пити чай із засушених квітів ехінацеї. Дві-три квітки залити окропом, настояти кілька хвилин, - радить Петро Шалайко. - Можна також використовувати настоянку ехінацеї. Дорослому достатньо приймати одну чайну ложку в день. А дітям – в залежності від віку. Наприклад, якщо дитині чотири роки, то раз в день їй можна крапати у воду чотири краплі ехінацеї. Але для попередження хвороби не варто хапатися за пігулки.
До речі, саме Петро Шалайко був одним із розробників відомого напою «Живчик з ехінацеєю». І хоча свої варіанти настоянки ехінацеї запропонувало кілька українських розробників, кращим було визначено рецепт чернівчанина. Лише його настоянка зберігала всі цілющі властивості ехінацеї і не втрачала їх у складі напою.
Спочатку родом із Буковини були всі «ехінацейні» складові «Живчика». Навіть саму рослину вирощували в Боянах Новоселицького, а потім – у Товтрах Заставнівського району. Зараз ехінацею з Буковини до Києва вже не возять, проте напій продовжують виготовляти за рецептом Петра Шалайка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами