У результаті до групи з високим індексом потрапили Чернівці - 90%, Київ - 76%, Хмельницький - 75%, Львів - 70% і Краматорськ - 66%.
До середньої групи увійшли Черкаси, Івано-Франківськ, Чернігів, Ужгород, Суми, Вінниця, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв і Луцьк, цей індекс становить від 61% до 50%.
Нагадаємо, Чернівецька область є аутсайдером за енергоефективністю
Містами з низьким індексом демократичності стали Тернопіль, Рівне, Полтава, Херсон, Дніпро, Кропивницький, Сєвєродонецьк і Харків, індекс яких становить від 49% до 38%. Найнижчий же індекс у Житомира - 29%.
Середній показник якості місцевої демократії в 2018 році становив 55% і порівняно з 2016 роком він продемонстрував зростання на 17%.
Найкращий прогрес за два роки показали Київ, Львів, Хмельницький та Рівне.
Також дослідження засвідчило, що найгірше в містах врегульований механізм загальних зборів громадян і регламент виконкомів місцевих рад. А найбільш демократичне регулювання в таких інструментах, як електронні петиції та бюджет участі.
У рамках дослідження, яке проводилося в травні-серпні 2018 років, було проаналізовано процедури 24 обласних центрів, що регулюють доступ жителів до управління своїми населеними пунктами. Під час дослідження експерти проаналізували 300 рішень місцевих рад.
Джерело: interfax.com.ua
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами