В ньому представлено п'ять областей Західної України: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська та Чернівецька. Оцінювання проведене за показниками, які характеризують енергоефективність, розвиток відновлюваної енергетики та виконання регіоном зобов’язань в сфері енергетики по Угоді з ЄС.
Загалом Чернівецька область знаходиться на четвертому місці, але деякі рейтинги регіон очолює, повідомляє Інституту Регіонального Розвитку.
Область очолює рейтинг за часткою домогосподарств, які уклали кредитні договори в рамках механізмів підтримки заходів з енергоефективності в житловому секторі. Це свідчить про впровадження населенням енергоощадливих заходів.
Читайте також: На Буковині видали майже 400 "теплих кредитів"
За 5-а параметрами область знаходиться на другому місці: показник питомого споживання паливно-енергетичних ресурсів на душу населення, показник інформаційного обслуговування зі сторони органів влади, кількість проектів, що реалізуються за участі.
Четверте місце Чернівецька область посідає з виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива або відновлюваних джерел енергії, інвестування відновлюваної енергетики, поширення інформації з енергозбереження та відновлюваної енергетики у регіональних ЗМІ, залучення європейських фінансових установ до реалізації проектів енергозбереження.
За показниками, що характеризують розвиток відновлюваної енергетики та використання альтернативних видів палива область займає останню позицію рейтингу.
Область відноситься до регіонів, які не започаткували укладення енергосервісних договорів, що могло б стати альтернативою для бюджетного фінансування енергозбереження в установах соціальної сфери.
Вам буде цікаво: Опалення у будинку: які помилки найчастіше роблять буковинці (ТЕСТ)
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами