Після трьох місяців націоналізації ПриватБанку, його представники зустрілись із журналістами, щоб розповісти, як почувається фінансова установа.
"З 19 грудня відбулась реалізація прийнятих рішень за рекомендацією МВФ - перевести банк повністю під державну власність. Це супроводжувалось серйозною до капіталізацією банку. Це ті ресурси, які сьогодні з’явилась можливість повернути ресурси в економіку, оживити економіку у частині сприяння створення нових робочих місць, оновлення технічного парку, машинного парку. Тобто, мова іде про широкі програми кредитування", - зазначив Юрій Браніцький, керівник Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку .
Читати ще: Українські пенсіонери не зможуть отримувати гроші в російських банках
Також Юрій Браніцький повідомив, що фінансова установа продовжує соціальні та фінансові проекти і нарощує технологічні потужності:
Юрій Браніцький, керівник Південно-Західного регіонального управління Приватбанку: " Понад 700 тисяч рахунків підприємців обслуговує. Ми надали підприємцям інструменти дистанційного обслуговування. Ця велика кількість рахунків говорить про те, що власники цих рахунків є можливість обмінюватись коштами. Швидкість переміщення коштів – 1 секунда. І ці платежі – безкоштовні. В наших стратегіях – нарощування технологічного прориву. Лише на перше півріччя відібрано 230 IT напрацювань, які повинні бути реалізовані."
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами