Про покращений метод чистки салону фахівці ЧТУ дізнались від львівських колег – побачили відеоролик із процесом миття.
«Це миюча машина. Працює від мережі 220 вольт. У бачок наливаємо 2 літри води. Утворюється пар, котрий і збиває бруд, клей, мазут, - коментує ІА АСС в. о. начальника ЧТУ Михайло Олексюк. - Треба у парі працювати. Одна людина іде наперед і парою омиває. Інша у руках тримати водяний пилосос, ганчірку і все витирає. Руками так неможливо відмити. Скло, боковини, гумові ущільнювачі – найкраще піде саме з таким обладнанням».
У процесі використовується лише вода, без хімікатів.
«Вартість паромашини – 33 тис. грн. Плануємо купити таких дві штуки за власні кошти. Через тиждень, сподіваюсь, вони вже у нас будуть на базі. Плюс - там ще додатково за 16 тис. грн. є спеціальний всмоктувач з насадкою для чистки полотняних крісел. Це все суттєво зекономить нам на закупці хімії», – додав Михайло Олексюк.
Дивіться нас на YouTube
«Пилюку, плями мастила, написи, клей від старої реклами тепер видалити буде легше. Миття салону, дезінфекція будуть якісними. Наші тролейбуси стануть більш чистими та безпечними. Однак не все зразу, треба буде трохи часу, щоб добре відмити 90 машин», - додає міський голова Чернівців Олексій Каспрук у своєму допису у ФБ.
Відомо, що тролейбуси будуть чистити і мити таким способом двічі на місяць, під час проходження ТО-1. Час для миття одного салону – до 2 годин.
Від редакції:
Підтримайте якісну журналістику!
Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.
Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами