У Чернівецькій науковій бібліотеці зібралися бібліотекарі з України та сусідньої Румунії, щоб обговорити "тенденції розвитку сучасної вузівської бібліотеки".
Участь в науково-практичній конференції беруть близько 30 учасників.
Як розповів журналісту ІА АСС директор Наукової бібліотеки Михайло Зушман, університетська книгозбірня не цурається новітніх технологій і активно їх використовує в щоденній роботі.
"Ми сьогодні не уявляємо існування бібліотеки без засобів Інтернет-комунікації. Зокрема, WiFi-зв'язок функціонує в нас не перший рік. Не уявляємо життя без формування електронного каталогу, без формування наукового репозитарію праць наших науковців", - сказав Зушман.
Також у бібліотеці тривають книжкові експозиції: "Архівні документи бібліотеки Чернівецького університету в австрійсько- румунський період", "З колекції бібліотеки першого ректора Чернівецького університету Костянтина Томащука", "Книги з бібліотеки професора Євгена Козака", "Книги з краєзнавчої колекції Буковинензія", Науковий доробок А. Жуковського"; "Видання з колекції А. Жуковського" і т.д.
Наукова бібліотека докладає зусиль для боротьби з плагіатом.
"Ми впровадили ось уже другий рік антиплагіатну програму. Вона допомагає подолати колосальну проблему минулих десятиліть, в саме списування, фальшування наукових досліджень і відповідно отримання фальшивих наукових ступенів і звань", - зазначив Зушман.
Варто зазначити, що конференція приурочена 165-їй річниці створення бібліотеки.
Читати ще: Український письменник Андрій Курков у Чернівцях презентував новий роман «Шенгенська історія» в бібліотеці ЧНУ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами