Нині у Чернівцях є 57 кілометрів зливової мережі, понад три тисячі приймальних решіток та більше двох тисяч оглядових колодязів до них, розповів у програмі Суть Речей на Радіо 10 Валерій Мандрик, заступник начальника КП "МіськШЕП".
"Їх утримує комунальне підприємство. Звичайно що частина піску, яким взимку посипають дороги, потрапляє у зливову мережу, але МіськШЕП регулярно чистить приймальні решітки, тому не можна сказати що вони забиваються піском", - каже Валерій Мандрик.
Він також зазначив, що деякі дороги закріплені за відповідними комунальними підприємствами, яким надається прилоткова частина шляхів. Решта вулиць обслуговуються двома спеціалізованими вакуумно-підмітальними автомобілями Глобус, які прибирають прилоткову частину.
"Перед тим як на дороги виходять машини МіськШЕПу, їх попередньо мають прибрати інші служби. А МіськШЕП приймає їх і прибирає начисто", - розповів Валерій Мандрик.
Комунальники скаржаться, що місто забруднюють будівельні фірми. Адже наразі у Чернівцях багато будують, каже Валерій Мандрик, вантажівки завозять пісок, бетонні суміші, які не один раз розливалися на перехрестях, а прибирає їх МіськШЕП.
У Чернівці постійно завозять будівельні матеріали і не всі автомобілі накриті тентами, зазначає Віталій Назаров, начальник Інспекції з благоустрою Управління контролю за благоустроєм міста.
"Інспекцією з благоустрою Управління контролю за благоустроєм постійно вживаються заходи, завдяки співпраці з патрульними, тому що ми не маємо права зупиняти транспортні засоби. Ми проводимо такі вибіркові рейди, зокрема при в’їздах у місто, зупиняємо автомобілі і складаємо адмінпротоколи за статтею 152 – це перевезення сипучих матеріалів без тенту", - розповів у програмі Суть Речей на Радіо 10 Віталій Назаров.
Читайте також: Реагенти замість піщано-сольової суміші: перспективи наразі не для Чернівців
Він також зазначив, що якщо вантажівка, яка перевозить пісок, щебінь, гравій їде на великій швидкості, сипучі матеріали падають на проїжджу частину і прибирати їх змушені комунальні служби міста. Крім того, якщо сипучі матеріали потрапляють на асфальт, це призводить до швидкого утворення вибоїн на дорожньому покритті.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами