Про це у програмі Суть речей на Радіо 10 розповіла психологиня Альона Головіна, повідомляє Медіа агентство АСС.
«Наприклад, я маю багато сил, багато ресурсу, я можу складати плани, в мене є енергія і я відчуваю, що тіло сповнене бажань, інтересу, готовності. Або ж навпаки – мені кепсько, я хворію, я ненавиджу це життя, себе, своє тіло, яке мене підвело. До цього стану варто поставитись дуже обережно і глибоко. Тоді, звичайно, мені краще їсти, спати, бути бережним, робити щось хороше і поповнювати ресурси до стану, коли я буду готовий щось робити.
Отримуйте новини в Telegram
- Як поповнювати ці ресурси?
- Поповнювати можна різними речами. Перше, з чого ми починаємо – це наше тіло. Від його стану дуже багато чого залежить. Тіло любить спокій. І тут бажано почути його потреби і темпоритм.
- Чи є якісь практики?
- Так. Це практики, коли ми, як мінімум, даємо собі хвилинку кожної можливості відчути себе у своєму тілі, доторкнутися до речей довкола. Потрібно повернути себе у момент реальності.
Наступний крок – опираючись на стопи, заглибитись внутрішнім зором у своє тіло. Зі стоп піднятись до колін, животика, спинки, голови, рук, щоб відчути, як в мене поживає тіло. Якщо є напруга, навантаження – сконцентруватись у цих місцях і потім 10 разів вдихнути і видихнути. Потрібно «забрати» звідти напругу, біль і «видихнути» її. Після цієї практики «вдихаємо» світло, радість, щось хороше», - розповіла психологиня.
Читайте також всі новини Чернівців.
За словами Альони Головіної, після важких днів, складних розмов, дуже корисно прийняти душ, полежати у ванній із содою чи зі спеціальною сіллю, можна запалити ароматичні свічечки. Взагалі, контакт із водою дуже важливий, щоб можна було «змити» з себе весь негатив.
Способи подолання стресу дуже індивідуальні, тому потрібно шукати саме те, що підійде вам.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами