Гості зі Сходу розповіли нашим журналістам, що минулоріч через військові дії, така робота призупинилась. Зараз луганчани знову активно повернулись до втілення різних проектів з енергозаощадження .
Через військові їхні усі проекти – застрягли, каже пані Наталя із Сєверодонецька.
Наталя Колесник, директор департаменту Сєверодонецької міської ради: Прошлый год забрал год жизни и проекты енергоефективности , это все как-то замедлилось.
Тепер усе – відновилось, чиновники луганських міст з подвійною силою взялись за реалізацію усіх можливих проектів за європейські кошти.
Наталя Колесник, директор департаменту Сєверодонецької міської ради: У нас в городе в ходе боевых действий было взорвано два моста, это практически был перекрыт доступ, мы не могли даже выезжать куда-то. Ну и поучаствовав в проекте, Евросоюз нам выделил полтора миллиона евро.
Партнери нашого міста по програмі українсько-німецького співпробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» із Луганської області приїхали, щоб обмінятись досвідом. Кажуть: у цьому проекті крім Сєверодонецька беруть участь Лисичанськ, Рубіжне , Щастя і Сватове.
Катерина Кліменко, Це тема, здавалось би, не нова, але кожен раз ми пізнаємо щось нове. І увесь досвід та знання, які ми отримуємо, ми хочемо запровадити у себе.
Чернівецькі владники презентували, що вже зробили у цьому напрямку. Наступного року реконструювати мають 33 комунальних об’єкти.
Георгій Леонтій, заступник міського голови: І утеплення, стін , покрівель, перекриттів та підвальних приміщень.
На Луганщині, так само, як і в Чернівцях, мають план дій реконструкції системи теплопостачання і об’єктів соціальної сфери. А в Сєверодонецьку, приміром, пів міста вже освітлюють за інноваційними технологіями - світлодіодними ліхтарями.
Читати ще: Поки у Чернівцях думають - з Франківська вже літатимуть у Відень і у Мінськ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами