Павліна Храпчинська, приватна перевізниця:
«Ми готові до запровадження пільгових перевезень. Але дещо ускладнює ситуацію для нас Постанова Кабінету Міністрів щодо обмеження кількості пасажирів в салоні лише сидячими місцями.
Зараз пасажиропотік збільшується ще й через школярів та студентів, яким відновили стаціонарне навчання. А приватні перевізники не мають запасних автобусів. Через це на зупинках можуть утворюватися черги або водіям доведеться набирати пасажирів і на стоячі місця. Але, бодай, намагаючись не заповнювати салон ущент.
Після відновлення руху перевізники спочатку потерпали через постійні чималі штрафи, які виписували поліціянти. Ми неодноразово зверталися до поліції та міської ради, аби з розумінням поставилися до проблеми.
Вдячні патрульним - вони почули нас. Так, штрафи виписують і зараз, коли водій не знає міри та набирає надто багато пасажирів, які стоять. Але кількох людей, яким не дісталися сидячі місця, нам пробачають.
Щодо вартості проїзду - міська рада повинна компенсувати нам пільговий проїзд. Залежно від маршруту, коефіцієнт складає від 1,2 до 1,7. Тому додаткових збитків перевізникам це не повинно завдавати. Повторюся: головною проблемою може бути нестача сидячих місць через збільшення пасажиропотоку за рахунок школярів, студентів та пільговиків».
Читайте наші новини в Instagram
Читайте також: В тролейбусах Чернівців запускають Bluetooth-систему оплати за проїзд
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
ПАТАТКИ можливо й дійсно попадають в Америку, а ось податки, хоча і платимо у місцеву та державну казну, не знати на що (ЩЬО) їх витрачають та де вони розчиняються. А пенсіонерам повинен бути безкоштовний проїзд, бо, по-перше, вони це заслужили, а, по-друге, з їх пенсії в 2000-3000 грн. заплатити за комунальні, ліки та їжу - це не реально! Інша справа, що серед них є любителі просто покататися, зіпсувати комусь настрій. Але ця проблема дуже просто вирішується. Дати їм такий проїздний абонемент, що дозволяє проїхати безкоштовно тільки 2 рази на день (наприклад, в лікарню і з лікарні, чи в соцслужбу і назад, і т.д.)